Stuff you should never Google (1.part)

Alias Věci, které byste neměli hledat na Googlu

(Ale stejně si je vygooglíte, protože vás znám vy zvrhlíci ♥)

Jak už víte, internet je plný hnusných věcí, a to ani nemusím mluvit o Dark Webu. I na „povrchu“ můžete narazit na věci, které vám obrátí žaludek naruby a nechají vás s pokleslou bradou.

A ne, tentokrát nemluvím o známých věcech jako „2 girls, 1 cup“ nebo Boku no Pico.

Tohle je real. Tohle je něco, na co by se neměli lidé se slabými žaludky a děti dívat. Proto vás prosím, pokud je vám méně než 15, doporučuji „diváckou zdrženlivost“.

Budu přidávat doplňující obrázky, pokud si toho ale budete chtít najít víc (nebo video), budete na tom muset zapracovat sami.

Poslední varování… jste ready?


Harley quinn type ichthyosis

Fanoušky Suicide Squad budu muset zklamat, ale tohle nijak nesouvisí s Harley Quinn. Toto je název příšerné nemoci, která se podle wikipedie

„…vyznačuje především hromaděním keratinových vrstev v pokožce plodu a jedná se tedy o poruchu rohovění.“

To nezní tak zle, že ne?

Bohužel, opak je pravdou. Miminka narozená s touto nemocí mají místo kůže jakési destičky (kůže není pružná) a proto při sebemenším pohybu nepředstavitelně trpí.

300px-harlequin_fetus
Lékařský nákres, který vás ale ani v nejmenším nepřipraví na to, co uvidíte doopravdy

Žena po autonehodě

Autonehody jsou (bohužel) běžnou součástí našeho života a ne vždy dopadnou dobře. Tato žena díkybohu přežila srážku auta s minibusem, ale náraz jí totálně rozdrtil obličej. A myslím tím… jakože… je to příšerný záběr. Obličej se doslova „odloupnul“ od hlavy a ženě vypadlo oko. Pokud nemáte rádi krev, rozhodně na odkaz neklikejte.


Calculus bridge a Mouth Larva

Obě dvě věci se týkají našich úst, ale ani jedno nestojí za to si to googlit, pokud nechcete nějaký doopravdy dobrý důvod, proč si čistit zuby.

011316_3dteeth_thumb_large
Máma měla s čištěním zubů holt pravdu..

Run the Gauntlet Challenge

Alias zábava na přespávačky. Ne ale vážně, smyslem této věci je vydržet sledovat obrovskou řadu videí plného násilí, krve a věcí, které vás donutí zvracet, po co nejdelší dobu.

144607136633735


Infekce „Noma“

Infekce podobná gangréně, rozšířená hlavně v Africe, rozežírá maso okolo úst nebo genitálií. Určitě si dokážete představit, jak příšerné to je a vypadá.

5adcb-herpesneonatorumwiki_113627
Další lékařský nákres~

9/11 2001 911 call

V historii se udály hrozné tragédie, ale jednou z největších je samozřejmě jedenácté září. Teroristický útok na WTC odstartoval válku s terorismem a sebral mnoha lidem členy rodiny a přátele.

Zde je jeden z telefonátů, který se tohoto dne udál a umožní vám nahlédnout do posledních okamžiků života Kevina Cosgrova. Bude vám stačit pouhá minuta z konce..

911-attacks
Děsivé a smutné zároveň..

Coldnessinmyheart

Bylo to, je a určitě bude stále velkým trendem – sebepoškozování.

Každý už se v životě setkal s člověkem, který měl pořezanou paži či jinou část těla za účelem přitáhnout pozornost. Tato dívka postovala na Tumblr pod jménem „coldnessinmyheart“ self gore neuvěřitelných rozměrů. Lidé tvrdí, že není možné, aby to jakýkoliv člověk dokázal přežít, ale… vypadá to příliš reálně, nemyslíte?

14638877777100
Toto jsou ruce po zahojení. Fotky před se dají najít na internetu velice lehce.

Blowfly girl

Oh dear..

Jedna dívka dala na svůj blog menší příběh o své fascinaci červy a larvami. Dočetla jsem to celé, ale s velkým sebezapřením a kyblíkem pro případ, že se vážně pozvracím.

Článek je samozřejmě v angličtině, ještě se nenašel žádný český magor, který by to přeložil…

maxresdefault


10 Blended Mice

Existuje bizarní show s názvem Food for Louis, kde hlavní „hvězda“ sní naprosto všechno, na co si vzpomenete, což zahrnuje například chcíplou lišku na kraji silnice, živého obřího škorpiona nebo tarantuli (také živou, přesně tak).

Tohle video ale hodně lidem obrátilo žaludek naruby, protože se zde ne jí, ale PIJE koktejl z deseti rozmixovaných myší. Stále máte hlad?

food-for-louis-eating-eye-006
Bon apetit bitch

Nikki Catsouras

V roce 2006 osmnáctiletá Nikki Catsouras zemřela v otcově Porsche, když nevybrala zatáčku a narazila do pouliční lampy. Její tělo bylo tak zdeformované, že její rodiče ji ani nebyli schopni identifikovat, ale i tak californská policie pořídila fotky do protokolu.

Bohužel poté dva koroneři poslali fotky jejím blízkým přátelům.. a obrázky samozřejmě unikly na internet.

15221d1197092704-nicole-catsouras-nikki-lost-control-porsche-hits-toll-booth-gory-pictures-4
I to, jak je auto poškozeno vypovídá o tom, jak asi musí její mrtvola vypadat..

1 guy 2 spoons

Člověk si pravděpodobně někdy usmyslí, že poslední dobou není žádná zábava, tak si vydloubne oko z důlku. Jeez, to si nemůžete, co já vím, třeba zajít radši na fotbal? Nebo do striptýz baru?
Prosím?

maxresdefault1

14 komentářů: „Stuff you should never Google (1.part)

 1. To první, s tou ženou a jejím obličejem…Jak dokázala toto ještě přežít? Myslím, a to nemyslím zle, že by se jí možná i ulevilo, kdyby při té autonehodě umřela, protože toto je strašné…
  S tím posledním…
  Kua proč to udělal…?! Upřímně mě napadlo spousty kravin a pitomostí, ale vzít si do ruky lžičky a…

  Jinak, skvělý článek Jackie.
  Mám pocit že si nikdy nepořídím auto…:< 😀

  To se mi líbí

 2. Ačkoli jsem docela silná osobnost a podobné věci mě nijak zvlášť nerozhází, jsem momentálně docela zaskočená.

  Musím říct, že něž cokoli jiného, nejvíce mě zasáhla ta žena po autonehodě. Upřímně nechápu, jak tohle mohla přežít a nejprve jsem si myslela, že je to jen fake.

  Také mě docela překvapil ten článek té holky ohledně jejího zážitku s červy. Jen jedno slovo. “Proč?“

  Ale i přesto – skvělý článek. Těším na druhý part. c:

  To se mi líbí

 3. Harley quinn type ichthyosis: Chúďatká bábätká, to je proste hrozné. No ľudia s takýmito chorobami sa väčšinou dlho nedožijú, takže to je celkom dobre, lebo žiť s niečim takým no to proste nie je život.

  Žena po autonehodě: No musím súhlasiť, radšej nemala prežiť, lebo toto je… Nechcem nikoho súdiť podľa vzhľadu, ale aj tak, aj pre ňu to musí byť utrpenie. Inak ešte žije?

  Calculus bridge: Ja som klikla len na ten jeden odkaz a musím povedať… HUMUS! XD

  Run the Gauntlet Challenge: Pozerala som si zatiaľ len do 2. lvl, lebo si ten challange raz chcem s kamošmi dať. 😀

  Tá infekcia noma je tiež pekný humus, a vlastne všetko je humus. 😛 :O Máš môj rešpekt Jackie, pretože prechádzať si toto všetko kvôli článku… Proste máš rešpekt. 😀

  To se mi líbí

 4. Nejvíc mě dostaly ta žena která měla úplně rozdrcenej obličej , pak dále ten šílenec který pojidal ty zvířata a oči a nakonec ten imbecil který si vytáhl do oko z dulku. Dokonale si našla dokonalá hnusná videa , vážně ti děkuji

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s