Super tired

Škola, brigáda, cosplaye, socializace, terapie a návštěvy psycholožky…

I am so so tired..

Já vím, že jsem slibovala na stránce článek na AFko, ale musím se omluvit.. Potkala jsem tam spoustu strašně super lidí, ale většinu času tam tvořily věci, které bych nejraději nerozebírala moc do hloubky.. Ale pro vysvětlení.

Když už za mnou někdo přišel s tím, že mě zná, měla jsem poté pocit, že jsem ho prostě svojí chabou interakcí zklamala.. slibovala jsem si, že nebudu tak introvertní a hnusně egoistická… Ale jakmile jsem vkročila na půdu Animefestu, prostě jsem se tomu nedokázala ubránit.

Nenávidím se za to. Příšerně moc.

Byla jsem na lidi ošklivá, i když jsem nechtěla. Chtěla jsem být v pořádku, ale polovinu každého dne jsem probrečela. Toho si asi lidi okolo nevšimli, že?

Jestli ne, jsem ráda. Prostě jsem to posrala. Chtěla jsem nezapomenutelný Animefest, ale místo toho mě hitla deprese a úzkosti a já nedokázala ani souvisle komunikovat s lidmi okolo. Je mi to strašně líto…

Vím, že jste ode mně čekali něco jiného, než jen pár debilních poznámek a úsměv. Asi nejsem taková, jak jste si představovali. Ani já nejsem taková, jaká bych chtěla být…

Ráda bych alespoň sem dala fotky z téhle úžasné akce, které pro mě hodně znamenají..

Třeba tady s lidmi, kteří mě znají z blogu ^^

Tato prezentace vyžaduje JavaScript.

A od lidiček jsem dostala úžasné fanarty ^^

18642066_1295120563919295_542441133_o

Tady jsem v cosplayi na Paige the Notepad

Tato prezentace vyžaduje JavaScript.

S mojí úžasnou přítelkyní za Meme Mastery ^^

Tato prezentace vyžaduje JavaScript.

S Arisu a její totálně awesome partičkou :3

Tato prezentace vyžaduje JavaScript.

A taky jsem první den měla Fem!Spye, also mám fotku s Iharo, ayyy

Tato prezentace vyžaduje JavaScript.

Well ..řekla jsem si, že zkusím sama se sebou a se svým životem pohnout. Začala jsem více cvičit a setkávat se s lidmi, sehnala jsem si práci, když mi ta smluvená odpadla. Budu pracovat v nedaleké restauraci a budu „doučovat“ angličtinu. Ve škole jsem zabrala a vylepšila si známky, abych měla do druháku dobrý vstup. Začala jsem pravidelně brát antidepresiva a chodit na terapie. Jen…

Si stále připadám nepotřebná.

Před nedávnem jsem se bavila s jistým klukem z naší školy. Je takový ten typ, kterého mají všichni lidi a učitelé rádi. I jeho rodiče jsou učitelé a dokážou ho vše naučit, zatímco se mi ostatní musíme pachtit v učení sami nebo na placeném doučování. Samozřejmě chodí do sboru, hraje v divadle, hraje basket a nebojí se mluvit, proto má všude kamarády. A píše.

Řekl mi, že ve 14 začal psát knihu a teď ji v 16 vydává. A tak jsem se zamyslela nad sebou. Co vlastně dělám?

On něco dokázal. A já.. tu jen sedím každý večer nad klávesnicí a brečím, protože mám v hlavě tolik nápadů ale žádný způsob, jak je normálně převést na papír. V letech, kdy si on budoval kamarádství a začal být basketbalová hvězda, já mívala halucinace a panické záchvaty, které se střídaly s depresivními sebevražednými stavy.

A zabíjí mě to. Pocit toho, že jsem nikdy nic nedokázala a nedokážu.

Nechci od lidí lítost, jen.. už nevím co dělat. Jedinou radost mi na tomhle světě dělá přítelkyně.

Nedokážu už ani napsat žádný příběh, protože vím, že nebude originální, nebude dostatečně děsivý, nebude dostatečně čtivý a úderný, tak.. to vzdávám..

Přemýšlela jsem nad tím, jak by byl život jiný, kdybych nebyla psychicky nemocná. Mohla jsem si v dětství udělat kamarády a teď nebýt sama. Mohla jsem začít s nějakým koníčkem a dneska být hvězda, místo toho, abych se hroutila. Mohla jsem si užít dětská léta, která jsem promrhala myšlenkami na sebevraždu.

I am useless

FB_IMG_1491372496600

19 komentářů: „Super tired

 1. Normálně komentáře nepíšu, protože prostě nevím co napsat, jak to zformulovat, ale teď mi přijde vhodný něco napsat(předem se omlouvám za češtinu a smysluplnost celýho textu😅)Na animefestu jsem bohužel nebyl jelikož anime mi prakticky nic neříká(ale příští rok se možná přemluvim jenom abych se s tebou mohl setkat osobně😁). Každopádně to jsem odbočil, že ti přijde že jsi nic nedokázala? Vždyť máš tenhle blog (už druhý jestli dobře počítám😄) . Jasně ty lidi občas jsou cancer, ale například já tu hltám každičký písmenko😁 Takže dalo by se říct že jsi stvořila fanbase protože určitě nejsem jedinej kdo to takhle má. A to je něco čeho například já bych vůbec nebyl schopnej. Když se přesunu k tomu, že se domníváš, že nemůžeš napsat příběh protože byl nebyl originalni atd…no a ?! ale byl by napsanej tebou a v tom už je rozdíl. Je mi jasný, že většina z toho jsou asi bláboly co mi lítaj v hlavě ale doufám, že si to aspoň přečteš☺️ Každopádně keep up the good work, moc ti přeju ať ti to s přítelkyní co nejdýl vydrží a pozdravuj jí od random fanouška blogu.😁

  To se mi líbí

 2. Veru, prosím, i když pochybuji, že si komentář přečteš, natož odpovíš, ale i tak mě zahřeje u srdíčka, že jsem ho sem aspoň na ‚kdyby něco‘ vložila, neztrácej naději! ^^
  Jsi strašně úžasná a sama to víš. Máš spisovatelský talent, dokázala jsi napsat tak hrozně pěkné příběhy, umíš překládat a umíš to správně formulovat, víš co lidi děsí a to dáváš i na tenhle blog, skvěle cosplayuješ a POKUD si furt myslíš, že si bezvýznamná…Co tvá přítelkyně? Pokud by si i ona myslela, že jsi nikdy nic nedokázala a nedokážeš, myslím, že byste byly spolu? owo
  Ten kluk…asi je fajn, ale co? Pokud si správně pamatuji, psala jsi, že všichni učitelé jsou na tvojí škole fajn a nemají nejmenší důvod někoho, jako jsi ty ignorovat a nemít tě rádi. Co já bych dala za to, být tvá učitelka. =D
  S tím mluvením a hledáním si kamarádů…Ať už je to jak chce, myslím, že i ty nejsi ve škole úplně sama a máš nějakou hodně dobrou kamarádku. Jak sis jí našla? Ptej se jí, co na tobě vidí pozitivního. A s tím nalož. I když teď možná v hlavě přehráváš, že nic pozitivního na tobě není, JE!
  On možná vydává knihu, ale ptala ses ho o čem? =) Ať už je to cokoliv, může mít talent, ale ty ho máš taky! Nebuď smutná Veru, ale jsi úžasná ve psaní příběhů, cokoliv, co napíšeš, hltám a překládáš jako největší mistr světa, já mám co dělat, abych přeložila ‚Hello.‘ =D

  Prosím Jackie, Veru a kdokoliv, kdo ještě jsi, nebo jsi byla. Nevzdávej to. Jsi ta nejúžasnější bytost. Máš okolo sebe hodně fanoušků (jako třeba mě, ale jsou jich desítky dalších) a my jsme tu pro tebe, Jac. owo

  Budu ti v každém tvém kroku držet palce.

  To se mi líbí

 3. Na psaní sem levá, gramatiku jakbysme, ale stejně tu něco napíšu.
  Na af sem znovu nebyla protože sem zase něco podělala a teď si za to nadávám protože sem tě fakt strašně moc chtěla potkat. A ten kluk? Ne každej má rychlej a dobrej start, to ale neznamená že něco nedokáže. Ale ty už si něco dokázala. Vytvořila si super blog, na který baví lidi chodit. Odradila si mnoho lidí od sebevraždy. A jistojistě toho v budoucnosti dokážeš hodně moc. Tak říkám-vydrž (:
  To asi bude vše od nějaký divný moravačky

  To se mi líbí

 4. You know what? I am fucking mad, how can you say you’re useless?
  Lidi tě možná neznají ze skutečného života, který se neskládá z bílých písmenek na pozadí tvého blogu, ale si stejně skvělá, jen jiným způsobem. A to je skvělá věc..už jen tohle dokazuje, že nemáš nudnou osobnost, že nejsi jen další člověk z řady..
  A na tom AF si brečela kvůli mě, VŽDYCKY jenom kvůli mě. A ty to víš, ty víš že je to moje vina.
  Ty si talentovaná mladá slečna a právě teď si buduješ svůj budoucí život. Nenech si to zkazit myšlenkou, že si k ničemu. Protože ty něco dokážeš. Ty už si něco dokázala. A že to není něco v měřítku 16ti letého kluka, co napsal novelu? On taky žije v jiném prostředí, z toho co jsem viděla vypadá jako bohatý rozmazlený parchant, co leze všem do prdele, proto ho mají lidi rádi. Ne proto, že s nimi mluví.
  Je jedno, jestli tu knížku napíšeš za dvacet, třicet let. Je důležité, že ty si ty, Jackie, kterou mají lidi rádi. Kterou miluju. Lidi už teď milují tvoje příběhy, i když nejsou na papíře..jsi skvělá, pamatuj si to.

  To se mi líbí

 5. Jackie, komentáře moc nepíšu, takže tohle bude jedna velká slátanina mých keců (sorry for that) ale stejně to napíšu. Sice tě neznám osobně ale myslím, že jsi úžasná a pozoruhodná bytost. Věci, co píšeš jsou podle mě vážně zajímavé, originální a dobře napsané. Jsem strašně moc ráda, že jsem tě na AF potkala *fangirling intensifies* a to jsem tě tam předtím asi půl hodiny očumovala z dálky a styděla se za tebou přijít…ehm. Neměla jsem tušení, že ses tam cítila takhle a je mi to strašně líto. Je mi líto, že si tímhle lidi prochází a ostatní o tom nemají ani tušení…a taky že nemůžu pomoct. Je mi líto, že sis musela projít vším tím ve tvém životě a doufám, že se to zlepší. Myslím, že už jsi něco dokázala a můžeš toho dokázat ještě víc. Vždycky, když čtu něco, co napíšeš nebo přeložíš (protože si na překlad vybíráš úžasné věci), mám chuť ti dát sušenku… nebo kus koláče… nebo klidně celý koláč… ale to by nebylo zdravé, jíst tolik koláčů. Doufám, že tenhle shitstorm, co jsem napsala dává smysl a drž se, jsi úžasná bytost.

  To se mi líbí

 6. If you are useless what am I? You have blog read by hundreds of people and maybe you didn’t write a book but you got a story published in one. You have fans and made yourself a name which when people see, it has a meaning. While I am just a letter on a web page. But you will read and argue how important even I am. Do you see it now? How stupid it is to compare yourself to someone else based on what they accomplished?

  To se mi líbí

 7. Jsi velice talentovaná autorka, Jackie. Vždy jsi měla můj velký obdiv a furt ho máš, byla jsi pro mě VŽDY velikou inspirací a to se NIKDY nezmění. Jsi můj idol a za tu chvíli si mi přirostla k srdci (a to se stává jen málo lidem u mně), a proto ti radím: Nevzdávej se. Možná toto slyšíš už často, ale i tak. Jsi boží autorka, bez které bych nedostala inspiraci znovu žít. Jsi velice důležitá Jackie a to pro OPRAVDU moře lidí! Máš ohromný talent, obdiv a užasnou přítelkyni!

  Vím, je to těžké se vzchopit a jít dál, ale já vím, že TY to zvládneš Jackie, jsi silná. Dávám v tebe celou mou důvěru a přeji ti ocelové nervy a ať se všechno postupem času spraví. Věřím, že to zvládneš, jsi přeci náš jediný Reprodrozd. :‘)

  -Jablko

  To se mi líbí

 8. Hej jackie… ty si jedno uzasne dievca… z toho ze nemas moc kamaradov si nic nerob… sama som introvert a je mi tak lepsie … a ty niesi useless … pracujes pre komunitu creepypasterov(ty ta mimochodom maju velmi radi)
  A pomahas ostatnym ludom.. si jeden z tych vynimocnych dusi…. idk preco ale prirovnala by som ta k motylom…. sami nemozu videt svoje nadherne kridla ale ostatny ich za ne obdivuju 🙂

  To se mi líbí

 9. Ako vidím, máš tu kopec pekných komentárov a so všetkými súhlasím, preto mi prosím prepáč, ak bude tento komentár vlastne o tom istom.
  Áno, často sa ľudia prirovnávajú k tým lepším/“najlepším“ (aj ja, čo ti budem klamať), ale pravda je tá, že… NIKTO NEMÁ RÁD DOKONALÝCH ĽUDÍ BEZ CHÝB. Nikto nemá rád miláčikov učiteľov, tým je všetko odpustené. Nikto nemá rád tých, ktorým ide šport a učenie dokopy. Taký ľudia sú proste hrozní egoisti. Keď je niekto skvelý písateľ, artista, cosplayer, alebo mu ide škola od ruky… Sakra, má vždy nejakú chybu v niečom inom. Preto sú ľudia originálne bytosti, v ničom niesú úplne rovnaký.
  Milujem tvoj blog, tvoje príbehy sú originálne, podľa mňa osobne sú Světlušky najlepšia česká creepypasta (u mňa rozhodne a určite aj u iných). Alebo Iryna (sorry ak to zle píšem, vždy sa pomýlim ako sa tam píšu I Y). Moji známy, ktorí poznajú creepypastu čítali príbeh o tvojej postave. :3
  Tvoje cosplaye sú epic (v cosplayi Paige the Notepad si moc moc pekná, a to nepreháňam.) A aj keď sama nemám účet na da, ten tvoj si rada kuknem, pretože sa mi páči tvoj ORIGINÁLNY štýl kreslenia.
  Alebo vezmi si napríklad mňa (super Ami choď sa zas ľutovať -_-). Ja mám blog takmer 2 roky a stále som happy za to, keď mám za deň 30 návštevnosti. Ale keď mal tvoj starý cp blog 2 roky, tak si mala dennú návštevnusť… takých 200 ľudí? NO VIDÍŠ, to je dôkaz, že si naozaj dobrá v tom, čo robíš! Len človek nemôže chcieť byť najlepší, to je o tom. 😉 Aj keď to si o tebe nemyslím, že by si chcela byť hviezda, sama to hovoríš.
  Za tvoje chyby rozhodne nemôžeš ty, nikto za nich vlastne nemôže. Len keď sa niekto nesnaží, tak nikdy nemôže chcieť byť lepší, ale TY SA SNAŽÍŠ! A to sa odrazí aj od výsledkov. Nemala by si stále hľadieť na svoje chyby, ale skôr na to čo si dokázala. Nemáš dôvod sa cítiť bezcenná, my sme tvojí obdivovatelia. 🙂
  Preboha, toľko by som ti toho chcela napísať, možno aj povedať kebyže ťa raz stretnem, ale na con do Čiech rozhodne najbližšie roky nepôjdem lebo by to bolo dosť drahé (už aj tak je to drahé, aj keď je to v mojom meste).
  Dúfam, že si naše komentáre vezmeš aspoň trochu k srdcu a zamyslíš sa nadtým, čo je na tebe dobré (neopováž sa povedať, že nič, sama vieš, že to tak nie je). A tiež sorry za dlhý sloh. XD
  Have a nice life. 🙂

  To se mi líbí

 10. Nepotřebná? Děláš si srandu? Tenhle blog je pro mě každodenní zábava, kontroluju jestli jsi náhodou něco nenapsala, a když ano, zlepší mi to náladu na celej den. Jsi důležitá pro hodně lidí a je nás tu dost těch, co ti to budou neustále připomínat. Jsi úžasnej člověk, tak neříkej že jsi nepotřebná.

  To se mi líbí

 11. Neznám tě sice osobně, ale myslím, že jak píšeš že jsi nic nedokázala, tak to není vůbec pravda, protože máš tenhle blog, který je plný úžasných článků. A to, že jsi introvertní a že nemáš moc přátel tak z toho si nic nedělej – je lepší mít pár přátel než sto falešných. Jsi úžasná Jackie a nevzdávej se.

  To se mi líbí

 12. Jackie súhlasím zo všetkými nevzdávaj to ! Veď si dokázala spraviť tento blog a ja tu terén každé slovo a vždy sa cítim plny eufórie keď zverejníš nejaký článok . O čomkoľvek mne je jedno o čom napíšeš článok proste sa vždy do toho strašne vcitim a je mi ta ľúto ! A to je to čo si dokázala spraviť si fanúšikov ktorí ta milujú a prežívajú s tebou každú situáciu . Čiže Jackie Nehovor si ze si nič nedokázala lebo toto je talent to sa každému človeku nepodarí.
  L.M.: Nikdy to nevzdávaj
  Wolf ❤

  To se mi líbí

 13. Slenderman. To taky nevzdává i když je nepotřebný. A víš proč? protože je kurva Awesome uplne jak ty. Tak vojeď tenhle svět svýma úžasnýmá děsivýmá příběhama ať ví že naše Verča byla. Je. A bude vždycky děsit lidi.

  To se mi líbí

 14. Jackie koukni na všechny ty lidi tady… Koukni co ti píšou 😀 Já myslím že ty už jsi něco dokázala. A navíc něco dokázat neznamená že o tom hned musí vědět veřejnost… 😀 (já sem vlastně ani snad nepatřím 😀 já jsem takový ten typ extrovertního matematika(a egoisty) takže to ber jako takový nadhled vnějšího pozorovatele 😀 Ale tvoje příběhy a překlady mně přijdou hodně dobré a dokonce mě i hodně baví.) Takže hodně štěstí Jackie 😀 asi ti držím palce …….

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s