Já vím

Já za to nemohu. To ona.

Kvůli ní teď jedu, městem, kde jsem v životě nebyl, v pozdní večerní hodiny, temnou uličkou.

Myslíte si, že jsem ztracený? Hah, vím naprosto přesně kam jedu.

Hannah byla ze začátku skvělá ženská. Moc nemluvila, každý den jídlo na stole, večer sex, pak drink, další sex a pak jsme šli spát. Byla pěkná prsatá blondýna, modelkovská postava. Prostě úžasná ženská.

Ale pak se jedno po druhém začalo vytrácet. Nejdříve její krása. Povadlá prsa a strie po dítěti. Kruhy pod očima po bezesných nocích, mozoly na rukou a hlavně výraz v její tváři. Když jsem po dnu v práci přišel, nezdravil mě její úsměv, ale její zubožená tvář, na které často byly zbytky dětské stravy, kterou po ní malý házel

Pak její úžasná povaha. Byla neustále unavená, podrážděná, křičela na mě, protože jsem jí „nepomáhal s domácností“.

A ke konci zmizela i snaha. Přestala se mnou chodit ven, protože neměla čas. Kvůli úklidu, dítěti, vaření, vždy si našla výmluvu. Nechtěla se mnou mít už ani sex. Prostě mě začala asi brát jako samozřejmost.

Přestala se o mě snažit, tak jsem s tím přestal i já.

Když ještě Hannah chodila do práce, měla spolupracující jménem Stephanny. Steph se naprosto lišila od mé současné manželky. Byla energická, veselá, krásná a na každého se usmívala. Hlavně na mě.

Úsměvy se později proměnily v polibky a polibky v šahání pod sukni. Byla skvělá a vždy po ruce. A Hannah o ničem neměla ani páru.

Se Steph jsme měli takové.. hry. Nescházeli jsme se v jejím kanclu poté, co Hanně skončila služba. Ne, my jsme chtěli vzrušení. Dávali jsme si dopisy a tajné vzkazy, ve kterém vždy byly pokyny a adresa. Stejně jako dnes.

„9.7., Rosedale, 78 Kingsleyho, modrý dům s černými taškami a jezírkem,

Přijeď na jedenáctou a počkej v autě. Poznáš mě ;)“

Samozřejmě nezapomněla přiložit fotku prádla, ve kterém za mnou přijde. Moje úžasná Steph.

Do města mi to trvalo hodinu a počítal jsem s tím, že ulici a dům najdu za chvilku, ale zřejmě jsem se spletl.

Celou dobu mi moje GPSka blbnula. Hlas ženy, která mi robotickým hlasem přednášela trasu, neustále přeskakoval a šuměl, dokonce mi zařízení i párkrát přenastavilo cestu. Ve městě a téhle části signál asi nebyl nejsilnější.

Projížděl jsem různými uličkami už asi půl hodiny a GPSka se neustále zadrhávala, z čehož jsem byl nejenom nervózní, ale také nehorázně nasraný.

„Tak kde to kurva je?“ zařval jsem už frustrovaně, když jsem potřetí vjel do stejné uličky.

„Přepočítávám,“ zaopakoval monotónní hlas.

Kouknul jsem na hodinky. Bylo 22:54, šest minut do slíbeného času. Steph nenáviděla, když jsem přijížděl pozdě a já nenáviděl ten pocit, že jsem ji zklamal.

Nervózně jsem zabubnoval prsty do volantu a promnul si obličej, zatímco jsem čekal, až se mi ukáže správná cesta. Venku pršelo tak hustě, že jsem ani neviděl na značky a názvy ulic, tak jsem spoléhal na rady GPSky.

Což byla zatracená chyba, protože mě už třikrát navedla na špatné místo. Zasraný Google mapy.

Konečně GPSka zavrněla a přepočítala další cestu. Modlil jsem se, aby to byla ta správná.

„Jeďte 30 metrů rovně, pak zahněte doleva, pak 10 metrů rovně.“ 

Uposlechl jsem rozkazy a frustrovaně jsem dupl na plyn. Po chvilce nadskakování po kamenné silnici jsem zajel jsem na určené místo.

„Jste v cíli.“

Vylezl jsem ven z auta a podívala jsem se na dům přede mnou. Tohle doprdele nebyla Kingsleyho ulice. Ani číslo 78. Zatnul jsem zuby i pěst.

„Do psí prdele, KURVA DRÁT.“ Začal jsem se svým záchvatem vzteku. Už mi ani nevadilo, že pršelo a budu pro Steph celý promoklý, potřeboval jsem ten vztek nějak uvolnit, abych ho náhodou neuvolnil na ní.

„TOHLE. NENÍ. KINGSLEYOVA. 78!“

„Já vím.“

Hlas v GPSce najednou nezněl roboticky.

Poznal jsem ho až když mi hlavou projela kulka.

„Hannah?“

6 komentářů: „Já vím

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s