Worst Subreddits Ever

V minulém článku o Redditu jsem vybrala ty nejděsivější úlovky, co se dají z téhle velice zajímavé komunity vyhrabat. Dneska vám ukážu celé 4 subreddity nechutností a děsu.

Upozorňuji, že některé… subreddity budou plné ošklivých věcí jen varuji ty, co nemají tak silný žaludek. Tady máte kočičku a vraťte se, až bude bezpečněji.


/r/sexyabortions

Sexy potraty. Co na to kurva říct.

Basically tenhle subreddit přidává fotky potracených dětí a většinou to ještě doprovází hnusné úchylné komentáře.

Záznam celé obrazovky 04.11.2017 170132.bmp

Záznam celé obrazovky 04.11.2017 170250.bmp

Záznam celé obrazovky 04.11.2017 170328.bmp

Je celkem těžké se na to dívat, pokud máte rádi děti, takže nekoukat, pokud se nechcete dát poté vykastrovat.


/r/NSFL

vL74Deg

Not Safe For Life. 

Na rozdíl od /r/gore, na kterém se zobrazují zejména otevřené rány, vnitřnosti a vůbec vše, co má něco s krví společného, NSFL ukazuje (pokud jste dostatečně zvrhlí to tak nazývat) ty zajímavé stránky brutality života. A mají doopravdy všechno!

Mrtvola kluka, který byl sežrán piraněma. – Jak to vypadá, když se polejete kyselinou? – Odstraňování zarostlého nehtu – Pohled na to, jak se doopravdy dělá změna pohlaví (zahrnující „vydlabávání koulí“) – Samozřejmě také červi požírající mužovu nohu/oko/cokoliv si budete přát

Možnosti jsou nekonečné, tak s chutí do toho.


/r/watchpeopledie

Y7RPrJV

Je to.. lehce depresivní, ačkoliv celkem „naučný“ subreddit.

V podstatě jde o hromady zejména reálných videí, kde můžete vidět poslední chvíle života většinou anonymních lidí. Můžete si vybrat z mnoha odvětví a je celkem užitečný ten fakt, že vám tento subreddit umožňuje si dokonce najít specificky tagnutá videa.

Je zde 17 hlavních kategorií:

Záznam celé obrazovky 04.11.2017 175230.bmp
Celkem mě fascinuje ten fakt, že lidé dělají kompilace smrtí, podobně jako cringe nebo try not to laugh videí

Podle mě by měly (alespoň ty méně krvavé záležitosti), být normálně dávány i do médií a do učebních materiálů. Protože když vám přijde policista říct, abyste se nedotýkali elektrického vedení, tak to na vás neudělá takový dopad, jako když vám ukáže tohle.

 


/r/incels

Tohle není věc, kterou by někdo označil jako „děsivé“, ale mě, už jen proto, že jsem žena, to přijde příšerné. Hned vám ukážu proč.

Rozšířenější alternativa tohoto subredditu je nechvalně známý /r/TheRedPill, nicméně Incel je mnohem extrémnější.

Slovem Incel (involuntary celibate – nedobrovolný celibát), se označuje muž, který „touží po romantických nebo sexuálních zážitcích, ale nedostává se mu jich po dlouhou dobu kvůli různým důvodům (kromě toho, že by se jim vyhýbal)“. 

Takoví muži se shromažďují na /r/incel a sdílí zde s ostatními své názory ohledně svého stavu a hlavně okolo žen. A tady to začíná být děsivé.

Vidí svět hodně černobíle. Tvrdí, že je ženy nechtějí, protože jsou povrchní, a protože nemají obličejové rysy, jako má „Chad“, což je označení pro typické fuckboye, který získává všechny ženy.

Z toho vzešla mimo jiné fráze „Mezi Chadem a Incelem je rozdíl jen pár milimetrů kosti“.

Výsledek obrázku pro difference between chad and incel

A tak vzešlo nové meme.

Nicméně to je jediná dobrá věc, která z /r/Incel vzešla. Teď se dostáváme k té horší stránce.

Brzy si všimnete, že tento subreddit je vysoce misogynní. Muži zde obhajují názor toho, že by znásilnění nemělo být potrestáno, že ženy by měly být zbaveny všech svých práv a že jim dluží sex. Šílené že?

A bude hůř.

Tento uživatel říká, že ženy nemohou být smutné, nemohou mít psychické nemoci a dokonce ani člověk. Jsou údajně jen děvky, které jsou dobré jen na sex.
Malé ženy by údajně neměly existovat, protože se kvůli nim rodí malí muži – incelové, a ten fakt, že nejsou vysocí jako Chadi jim neumožňuje si najít přítelkyni
Incel je šťastný, že mu umírá máma, jelikož je kvůli ní malý.
Tento muž popisuje svoji budoucí perfektní ženu. A ano, je to přesně tak hrůzostrašné, jak si myslíte.
Incel má radost z toho, že žena brečí kvůli smrtí své neteře.
A tento uživatel se přiznává k tomu, že plive ženám do jejich drinků.
Tak znásilnění je teď podle incelů kompliment.

Tohle je jen malý zlomek toho, co tento subreddit propaguje. Četla jsem o blackmailu na vlastní sestru pro sex, o tom, jak jeden incel rovnou vytáhl penis na holku, která se s ním nechtěla vyspat, o tom, jak chce někdo povolit týden v roce, kdy bude povoleno znásilňovat..

/r/Incel je také semeniště pedofilie, incestu a hlavně psychických nemocí. Napsala bych sem toho víc, ale je mi z toho upřímně zle. A když si ještě představím, že takoví lidé nežijí jen na internetu, ale jsou také mezi námi..

10 komentářů: „Worst Subreddits Ever

 1. Skvělý článek Jackie ^^ Opravdu jsem ráda že děláš články na téma Reddit, Deep Web a podobných děsivých věcí. Určitě jich dělej víc. Podle mě jsou zajímavější než nějaký creepypasty, protože tohle téma je bohužel realita a to mi nažene opravdovou husí kůži. >n<

  To se mi líbí

 2. Um, ahoj.
  Chtěla bych se tě zeptat.
  Chci začít natáčet na youtubu creepypasty a nejsem moc dobrý překladatel.
  Mohla bych nějaké tvé creepypasty přeříkat ve videu?
  určitě bych tě tam označila a dala odkaz na tvou stránku.

  To se mi líbí

 3. Ahoj Jackie 🙂 už nějakou chvíli tě sleduji a baví mě si číst tvoje příspěvky. Nicméně mám z těch článků malinko depresi, protože mi pomalu dochází kolik zvrácených a nechutných lidí žije kolem nás. Bohužel mám strach, že jich je mnohem více, než si kdo myslí. Tyhle věci sice nejdou zastavit, ale dokáže to probudit v lidech trochu lidskosti. Děkuji, že si tu a že nám ukazuješ, jaký je svět.

  Ps: Drž se holka!

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s