Grooming time

Před tím, než začne svůj rant chci jen upozornit, že toto vše je jen teorie, která ale bohužel začíná vypadat až příliš pravdivě. Nechci znít jako jeden z těch lidí, co dělá konspirační teorie jen tak z nudy and stuff, jen chci poukázat na jistou věc, která se týká nás všech, i když o tom vůbec nemusíme tušit…

Výsledek obrázku pro hollywood in flames


Hollywood je dokonalý a vždycky byl. Alespoň každému z nás to tak připadá. Překrásné celebrity, červený koberec, drahé večírky, však vy to znáte, přece vás tím krmí televize a internet každý den. Samozřejmě jsme si jistí i té temné stránky, jako jsou drogy, mentální poruchy, alkohol a sebevraždy. Bohužel tyto věci jdou ruku v ruce s každým zákoutím života.

Ale stejně.. Tihle lidé jsou na vyšší úrovni, měli by mít nějaké to vychování, měli by si budovat respekt a být vzorem pro lidi po celém světě, že ano?

Už dávno tomu tak není. A nejde jen o ten fakt, že spousta celebrit bývá agresivní, nevychovaná a akorát na obtíž, hlavně jsou ignorantské. A to je podle mě ten největší hřích, kterého se může člověk dopustit. Vlastně ne, druhý. K tomu prvnímu se brzy dostaneme.

Hollywood je zde už od roku 1913 a od té doby jen narůstá jeho vliv na okolní svět, udává trendy, životní styl a hlavně – vysílá do světa propagandu. Každý z nás si alespoň jednou za život při pohledu na film pomyslel, jaké to musí být, žít si jako vymyšlené postavy. Promítáme se do nich a žijeme jimi, jelikož naše realita není nikdy tak krásná, jako na stříbrném plátně, není nikdy taková, jakou bychom ji my chtěli…

Ale i po nějaké době se nám tohle omrzí. Chceme víc a víc, a jen nudné sitcomy a bláboly celebrit nám nestačí, proto do nás režiséři perou všechno co jen chceme, a často zachází i za hranice lidskosti jen proto, aby dosáhli peněz z toho, že si budeme žít jejich umělou realitou.

Zní to hloupě? Ano. Ovlivňují nás ale filmy? Stoprocentně.

Média změnila svět. Začalo to vše knihami, krásným případem by mohl být například Hitlerův Mein Kampf (Má cesta), který položil základy nacismu. Oslovil lidi natolik, že se víceméně jen díky němu udála druhá světová válka a hromadné vyvražďování. A přitom jde jen o kupu písmenek, že ano?

I rozhlas utvářel svět. V roce 1938 se odvysílala rádiová interpretace rozhlasové hry George Wellse jménem Válka světů. Pokud s ní nejste seznámeni, jde o hru zpracovanou do podoby fiktivní reportáže o tom, že planetu Zemi napadli mimozemšťané. Otřáslo to zemí, doslova. Spousta lidí tomu uvěřila a začalo davové šílenství.

Výsledek obrázku pro válka světů
Originál zde

Lidé jsou hloupí a jak čas plyne, nic se nezlepšilo. Vtip z roku 1989, který byl spousta krát opakován dokonce až do roku 2013, vždycky zvedl ze židlí několik ignorantů. Jednalo se o Aprílový žert, kdy v rádiu mohli lidé slyšet, ať si dávají pozor na dihydrogen monoxide, který se údajně objevil v městském vodním potrubí. Pokud jste alespoň prošli základkou, tak víte, že dihydrogen monoxid se může „přeložit“ na obyčejné H2O.

Nyní už ale nemají knihy a rádia takový vliv, když vstoupila do hry televize a youtube. Proč si číst nebo jen poslouchat a představovat si věci, když je můžete vidět přímo před sebou?

Lidé začali upouštět od knih a audia když se začaly vytvářet hollywoodské trháky. Tenkrát lidem stačilo málo. Už jen ten fakt, že můžou mít doma v bedýnce hýbací obrázky je dostával do rauše, proto jim bylo fuk, na co koukají, hlavně že na to mohou civět a nic nedělat.

Už tenkrát Hollywood chrlil dokonalé celebrity, které začaly ovlivňovat svět do té podoby, jakou známe teď. Audrey Hepburn, Marlon Brando, Marilyn Monroe, Charlie Chaplin, Elizabeth Taylor, Belmondo.. určitě alespoň jednu z těhle legend znáte.

Tohle je ale ještě novější hollywood. Malinečko poskočíme dozadu a spatříme největší zlatíčko Ameriky, rozkošnou Shirley Temple.

Výsledek obrázku pro shirley temple

Tahle holčička začala svou kariéru už ve 3 letech v „sérii“ krátkých filmů Baby Burlesks, které jsou popravdě… celkem znepokojující.

Režisér postavil malé děti do rolí dospělých a udělal s nimi záběry, které mají být humorné, ale bože, co je vtipného na rasismu a ukořeňování stereotypů o černoších? Najdou se tady určitě nějací edgelordi z 4chanu, kterým to přijde vtipné, to je jasné. Jen by ale prohodili N-word a mysleli si, že jsou hrozně drsní, jelikož podporují znění „Hitler neudělal nic špatného“, ale tyhle lidi nepočítáme, to nejsou lidi, ale zvířata.

Kromě rasismu… všimli jste si něčeho divného?

Scéna s tím, jak děti údajně pijí mléko z hadice, má v sobě divný vibes, nevím proč. Jen se ale podívejte na tohle.

sdaa

Jo jasně, vysmějte se tomu, že to vypadá jako jistá věc, ale bear with me. Vypadá to jako pouhá náhoda designu,  ale tady to nekončí.

Toto je Shirleyin druhý film, který je popravdě ještě více znepokojující. Podívejte se sami.

Je toho tolik, bože můj. Zaprvé – proč jsou skoro všechny děti polonahé? Nevidím žádný důvod, proč by měly být takto odhalené, absolutně žádný.

Zadruhé – vážně tam dali malého černouška, jak dělá striptýz? Shirley v té době byly 4 roky, dětem okolo ní také! Proč by tam dávali něco takového proboha?

dadads

Zatřetí – co má jako znamenat ta scéna s dítětem a lahví mléka? Nepřijde vám divné, že by sem dávali takovéto záběry? Proč vypadají… takhle?

 

 

 

A za čtvrté… proč.. jsou všechny malé holčičky v rolích prostitutek?

TĚM DĚTEM JSOU 4 ROKY.

Samozřejmě můžete vinu svalit na to, že v té době byly na různých místech jiné zvyky a poměry, ale to pak můžete ospravedlnit i Gándhího, který přestože je „nositel míru“, tak spal s malými holčičkami, že ano?

Pedofílie dámy o pánové. Největším hříchem je pedofílie.

Můžete zprostit viny člověka, který kradl, jelikož jeho dítě umíralo hlady. Můžete zprostit viny člověka, který někoho zabil, jelikož to bylo jen v sebeobraně před ozbrojeným maniakem. Ale nemůžete „omylem“ znásilnit malé dítě. Nemůžete dítě omylem přidržet a svázat, pak z něj servat oblečení a mít s ním sex. Takhle to kurva nefunguje.

Pedofil nemusí být nutně umaštěný chlap v bílé dodávce. Může to být dědeček, které bere vnoučata na klín a ošahává je, může to být učitel ve škole, který nakukuje do dívčích šaten, může to být vztah 13ti leté naivní dívky a 25ti letého chlapa, může to být žena, která se při oblékání jejího syna neustále dotýká jeho klína. Pedofílie přichází ve všech možných velikostech a podobách, a když vás média krmí jen podobou těhle asociálních řidičů dodávek, nikdy by vás ani nenapadlo, že můžete mít pedofila i v kruhu rodiny.

Výsledek obrázku pro common paedophilia

Shirley si zahrála během let ve spoustě filmů, ale jak už jistě víte, většina z nich má tyhle pedofilní scénky nebo alespoň letmé narážky, které se lidi rozhodli ignorovat, buď protože je to nezajímalo, ale nebo si tuhle hrůzu zaměňovali za rozkošné scénky.

Asi se ptáte, co to má společného se Shirley Temple. Vybrala jsem ji, protože je ukázkovým případem maskované pedofílie. Jak už jsem na začátku říkala, lidé žijí fantaziemi z filmů, tenkrát nebyl žádný dark web, ze kterého byste si stáhli 3 GB dětského porna. Museli vám postačit tyhle krásně zaobalené podprahové signály, které do éteru procpali hollywoodští režiséři, a jak už dávno víme, Hollywood je pedofílií protkaný skrz naskrz.

20170624_010423i-was-molested-and-passed-around-corey-feldman-describes-his-8267112elijah-wood-on-hollywood-pedophiles

A proč se s tím nic nedělá? Nebo o tom nevíme?

Dobrá otázka, a snadná odpověď actually.. pravdou je, že pedofilie vládne světu. Je to ohavná pravda, kterou se snaží všichni skrýt. Věděli jste, že ve Vatikánu je nejvíce staženého dětského porna na osobu na světe? A že se na vyřešení „aférek“ knězů, co znásilňovali a ošahávali děti, vynaložilo ze strany této Bohem zaslíbené země, vynaložilo skoro 4 biliony DOLARŮ?

Pro vaši představu, když tuto částku převedete při dnešním kurzu na koruny, vyjde vám neskutečných 87 661 826 684 Kč?

Nebylo by prostě… levnější a efektivnější tyhle lidi vykopnout a zavřít? Co? Je to jen můj názor? Tak dobře…

Výsledek obrázku pro vatican child porn

Víte také o tom, že bylo asi rok dozadu zatknuto 238 lidí z Hollywoodského seskupení pedofilů? Pravděpodobně ne, moc se to nevysílalo na to, jak velká událost to je. Ale zadky rodiny Kardashianových a články o tom, že si Selena Gomez dala Instagram na private, uvidíte všude.

time-o-time-time-selena-gomez-just-switched-her-instagram-settings-29530536

Víte co je zajímavé? Když vyhledáte články o tom, jak tyhle lidi zatkli, nenajdete tam jediné jméno. Přitom tihle lidé by si zasloužili od veřejnosti, aby si na ně plivla, zaslouží si to. Ptáte se, proč tam ta jména nejsou? Well, když si přečtete kupříkladu tento článek, zjistíte, že v seskupení byla spousta politiků, mnich, lidé z oblasti víry a „bílé límečky“. Náhoda? Nemyslím si.

A tohle je jen zlomek toho, co se skrývá pod povrchem. Pokud máte prachy a moc, je na vás i FBI krátká, a vy si můžete jít píchat herák a malé děti.

Vypadá to, že pedofilů po světě moc není, že to jsou jen výjimečné extrémy, ale ve skutečnosti jsou jich po světě stovky tisíc, ne-li miliony. Spousta z nich je právě na internetu, více specificky na Dark webu. Není to dávno, co Europol dopadl internetovou komunitu s 70 000 pedofily, kteří mezi sebou sdíleli své libůstky, videa a fotky. Bylo ale identifikováno jen 670 lidí a zachráněno 230 dětí ze 30 zemí. Byl mezi nimi údajně dokonce jeden Španěl, který přes 5 let na letních dětských táborech, sexuálně obtěžoval skoro 100 dětí.

V podstatě jsou tři druhy pedofilů. Známí herci, režiséři, vysoce postavení lidé. Poté lidé, co ví o svých úchylkách a tají to, chtějí se změnit. A pak jsou zde samozřejmě internetové spolky, které jsou jako vystřižené z hororového filmu.

Je to už dávno, co jsem četla tenhle úžasný, ale děsivý článek o člověku, který se infiltroval do jednoho takového internetového spolku a to, jak popisuje, co se tam děje, je vskutku hrozivé.

Výsledek obrázku pro dark web pedophilia

Údajně se dostat mezi takovéto spolky není vůbec jednoduché, musíte někde získat pozvání do skupiny a často potvrdit ten fakt, že jste jedním z nich tím, že na stránku budete postovat buď odkazy na dětské porno, nebo přímo vaše vlastní video a obrázky.

Lidé v komunitě mají dokonce vlastní „Příručku pedofila“, do které byly vybrány všechny tipy a triky na to, jak se dostat blízko k dětem a zneužít je tak, aby to nikdo nezjistil.

Ze článku jsem vybrala zajímavou pasáž, ve které se Pam (žena, která vstoupila do komunity kvůli nabrání informací) zmiňuje o admince stránky pro pedofily, která vystupovala pod přezdívkou sarahthecunt. Sarah údajně byla jako malá zneužívané svým otcem a tak se jí to líbilo, že se sama stala pedofilkou a našla si v pedo komunitách muže, se kterým se vzala jen pro to, aby spolu měli dítě, které by vychovali k tomu, aby mu nevadily sexuální choutky obou rodičů.

Toto jsou údajně pravidla pro jejich děti. Porušili hned to první, když začali své choutky ukájet hned poté, co se narodila dcera.

Sarah údajně natáčí společně se svým manželem videa, které pak nahrává na stránky komunity, jsou podle slov ostatních pedofilů největšími „dodavateli“ dětského porna v jejich okolí.

Jeden stupeň ohavnosti je znásilňování dětí, druhý je ten fakt, že si někteří lidé děti vychovají přímo k tomu, aby na to byly zvyklé a nekladly otázky.

Tato příšernost má v angličtině specifický výraz – Grooming

Něco takového se děje po celém světě každý den, je to tiché a údajně neškodné, ale je to tady a rozšiřuje se to. Přichází to v malých dávkách, ale pociťují to děti po celém světě.

Dám vám příklad – Nepřijde mi normální, když si malé holčičky musí zakrývat kolena jen proto, že jim babička nebo maminka řekla, že se na ně bude strýček dívat a mohlo by mu to udělat nevolno. Dospělí lidé by neměli tak mladé dívky vidět jako sexuálně zralé jedince. Jsou to děti. Padají do bláta, hrají si s autíčky a panenkami, mají rozbitá kolena a sní na posezení klidně tři tabulky čokolády.

Děti by se neměly starat o to, aby nebyly odhalené před dospělými lidmi, aby se náhodou jejich strýčkům nepostavil při rodinné oslavě.

Ale stejně například tato záležitost s dress codem přetrvává a mladí lidé si zvykají na to, že musí být k dospělým ohleduplní a musí tolerovat to, že když jen na chvilku ukážou koleno, může se to brát jako vyzvání k ošahávání a je to jen jejich vina. To není správné.

Ale stejně se tenhle grooming děje. A to už u těch nejmenších.

Určitě jste na youtubu narazili na videa jako toto, že ano?

Pokud ne, jste šťastní lidé.

Jde o to, že se čím dál víc rozšiřuje užívání chytrých mobilů a tabletů. Dnešní maminky toho využívají pro těch pár minut klidu a dávají svým batolatům k dispozici hry a hlavně video na youtubu na zabavení. Stačí zadat známá jméno, které jsou pod Disney, kupříkladu Elsa z Frozen, Spiderman, Mickey Mouse, Olaf, když jsou tyto postavy pod tak velkou korporací, měly by být bezúhonné, že ano?

Bohužel lidé využívají algoritmů youtubu ke svému prospěchu a na nějaký copyright kašlou. Do videí s kvalitou Diváckých zpráv na Primě akorát nahází známé postavy a dětem je pak jedno, o čem je příběh, hlavně že se před nimi ty rozkošné, pestrobarevné postavičky hýbou.

A tak se koukají. Klikají dál a dál, maminky vidí jen nevinné animáky a tak dál čtou Padesát odstínů temnoty. Ale jakmile se člověk dostane hlouběji do tohohle typu videí, najde.. zvláštní věci.

Tohle je jen malý zlomek toho, co youtube servíruje malým dětem. Často jsou tématy videí únosy, jehly, stalkování, někdy uříznuté hlavy a hlavně spousta sexuálních narážek.

(Jen chci dodat, že tohle Youtube nechá klidně projít filtrem a videa LGBT+ youtuberů často buď bannou, nebo se objevily případy, že do reklam před začátek jejich videa dávají homofobní propagandu. Skvělé, že ano?)

Výsledek obrázku pro youtube homophobic ads

Děti v tomto vyrůstají a brzy to začnou brát jako normální věc, protože když Spiderman jde Else sundat kalhotky, proč nemůžou tohle dělat i ony v reálném životě?

Na youtubu byla dokonce nějakou dobu velká komunita pedofilů, co sem postovali videa lehce odhalených dívek, svázaných, nebo s páskou přes pusu. Správa YT si toho dlouho nevšímala, zřejmě měla spoustu práce s tím, aby udržela video se sebevrahem od Logana Paula stále v chodu jako nalákalo na jejich stránku, a až po upozornění od více lidí si nejspíše povzdychli a kanály smazali, aby se neřeklo, že ano..

Celá tahle záležitost mi přijde… ohavná. A jak plyne čas, odhalují se další a další lidé, co byli ve skutečnosti pedofilové, brzy se většina z nich už ani nebude svými choutkami tajit, jelikož jak tak koukám, když můžete do Bílého domu dosadit misogynního, znásilňujícího rasistu a starému chlapovi dát za znásilnění 5ti leté holčičky jen 90 dní domácího vězení, tak proč netolerovat pedofilii i normálně, že ano?

Že ano?

6 komentářů: „Grooming time

 1. Oh, jsem zase znechucen, jako z většiny tvých takto tématických článků, nemyslím to, že by jsi je psala špatně to ne, je to úžasný, ale zase to co je v článku obsaženo mě znechutilo, jak můžou na světě existovat takový…to už nejsou lidé, to jsou stvůry…nejhorší je, že mnohdy je ani na ulici nerozeznáš od jiných…
  Díky Jackie, že se aspoň zde snažíš o necenzurovanou pravdu, ikdyž je to mnohdy nechutné, vážím si toho co děláš 🙂

  To se mi líbí

 2. Tak. Souhlasím s tebou, úplně ve všem. Ale nebyl bych to já, abych si neodpustil pár…ehm…připomínek. Například video War Babies. Všechny holčičky jsou polonahé, jednoduše proto, že film je o skupině vojáků, co si zašli do bordelu (jop, taky nechápu jak může tohle někdo natočit s dětma). No a co se týče vtipnosti… dnes to možná není vtipné, ale tehdy bylo (mám na mysli černochy a tak…). Navíc v Kid in Africa jsem se v 5:26 pousmál a pravděpodobně bych se smál víc kdybych si včas neuvědomil kam to směřuje. Potom si také musíte uvědomit že Vatikán potřebuje dobré jméno a kdyby se veřejně prohlásilo že nějaký vysoký velebníček si stahoval dětskou pornografii, stín by padl na celý Vatikán, tudíž i na ty, kteří to myslí dobře a chtějí aby lidstvo našlo cestu k bohu. Taky se musí vzít v potaz to že ve Vatikánu žije asi tisíc lidí, tudíž stačí aby si jeden stáhnul 3 giga porna a už to máme 3 mega na osobu, což je dost. Navíc VPN adresa ve Vatikánu je dost oblíbená, právě kvůli stereotypu Vatikán= dětská pornografie. Co se týče DW musí se brát v potaz již zmíněné VPN adresy a několik účtů ovládaných jednou osobou. Bohužel tyto lidi lze jen velmi obtížně dohledat, protože Tor, Proxy, VPN atd. atd. Osobně jsem se podíval na pár stránek na DW a vím co všechno obnáší zabezpečení. Vzhledem k tomu že počítám s tím že většina lidí co bude číst tento komentář nejsou zběhlí v používání DW, řeknu že najít člověka na DW je jako jít do přeplněné místnosti,kde každý tvrdí že je ten koho hledáte a vy při tom vlastně ani nevíte, koho hledáte. A také vím že se dost často může, stát že po deseti-minutovém načítání, přes X-desítek serverů zjistíte, že cílená stránka je fake. Vzhledem k tomu že se mi z tohoto tématu dělá špatně, jelikož já sám mám pětiletou sestru, tak tady skončím. Jen bych chtěl říct že většina pedofilů se snaží léčit, jen si nemohou pomoct. A na nás zdravých je, aby jsme proti tomu bojovali.

  Líbí se 1 osoba

 3. Nejdřív jsem myslela že je to creepypasta a po dočtení si říkám že ti lidi se asi nemuseli vyvíjet z opic až sem. A ohledně narážek v dětských videích.. o tom jsem už slyšela a nechci ani pomyslet jestli by za pár let na youtube kids nebyly animáky pro dospělý. Brrr hrozná představa.

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s