Stuff you should never ever google (3.part)

Lol, tak jsem se koukla a poslední díl téhle minisérie jsem vydala někdy v roce 2016. Oopsie daisy 😀

Well za ty dva roky jsem našla pár pořádných nechuťáren, o které se s vámi moc ráda podělím, protože mám v oblibě traumatizovat lidi.

UPOZORNĚNÍ: V článku jsou hodně nechutné příběhy a obrázky, doporučuji zvážit, zda chcete pokračovat ve čtení


China fur factory

Určitě čas od času uvidíte od svých vegan kamarádů videa o tom, jak se se zvířaty zachází na farmách, spousta smutných obličejů a smutná hudba. Tohle už dávno nefunguje a akorát to lidi štve. Bohužel ne ta záležitost se zvířaty, nýbrž ten fakt, že jsou ty videa všude a jsou přihlouplá.

České kurníky, ve kterých po sobě šlapou slepice? To je ještě pohádka. Čína má farmy na kožešiny, ve kterých zažijete pořádnou noční můru.

Lišky, mývalové a další zvířata zde pro lidi neznamenají vůbec nic. Vytahují je z klece, mlátí s nimi o zem, aby je otupili a pak je jen natáhnou a začnou z nich seřezávat kůži, i když je vidět, jak sebou zvířata škubou, jak cítí všechnu bolest.

A ten náhled na 1:52? Doprdele, to zvíře je bez kůže, je odhalené a zakrvácené, a je stále vidět jak lape po dechu. Je mi kurva zle..

Výsledek obrázku pro china dog skinned alive gif


Lobster story

U tohohle příběhu nemám obrázky. Říkáte si škoda, ale věřte mi, budete moc rádi, že žádné neexistují.

Výsledek obrázku pro lobster

Tuhle story jsem zjistila od kamaráda Vaška, který je podobně jako já reddit trash. Jednoho dne po nudným těláku jsme si vyprávěli největší hnusy, které jsme z internetu vyhrabali a já samozřejmě zmínila slavnou Blowfly girl z minulého článku a myslela jsem si, jak jsem ho setřela, ale hošan na mě vybafl s humrem a od té doby jsem nespala.

Tento překrásný příběh je o ženě jménem Susan, která se jednoho dne probudila se strašnou bolest v dolní části těla. Měla pocit, jakoby měla průjem, akorát z jiného otvoru. Rychle doběhla do koupelny a začala s boží prací, ale začalo jí to ukrutně bolet. Příšerně.

Začala křičet, jakoby jí někdo vraždil, a proto pro ni vyděšení sousedé zavolali sanitku. Když si pro ní konečně medici přišli, našli ji v bezvědomí vedle toalety, jak z ní teče cosi hnědo-zeleného. Okamžitě ji zvedli a snažili se ji naložit na vozíček, ale najednou z ní něco vypadlo. Malý garnát.

Jednomu z mediků se udělalo zle, a tak se chtěl vyzvracet do toalety, ale se zděšením zjistil, že je plná malých hnědých garnátů, mrcasících se v záchodové vodě. A pokud si myslíte, že tohle je hnusné, počkejte si, až zjistíte, co všechno k tomuhle vedlo.

Susan skonala, podle oficiální zprávy kvůli šoku a úrazu hlavy. Když vstala z WC a viděla tu spoušť, šok ji porazil a ona si rozbila hlavu o tvrdou podlahu. Podle všech důkazů to proběhlo takto:

Susan si koupila na trhu živého humra, kterého si vzala večer předtím do vany. Jeho ploutev si zasunula do ženských partií a začala mu svítit do očí, aby sebou začal pohybovat. Chudák humr byl ve stresu a nakladl do Susan vajíčka a well…

Údajně měla jistá blbka ještě mít krámy krámy, což bylo pro malé garnáty ideální prostředí. Přes noc se vylíhly a zdvojnásobovali svou velikost každých 10 minut, tak si představte tu bolest, když „porodila“ skoro 1000 malých garnátů..


Clopping/Crinkling a slavná Rainbow Dash jar

Mám v přátelích bronies a furíky. Nic proti nim nemám, dokud si jen postují obrázky svých OCček na facebook a dělají roztomilé cosplaye. Bohužel ne všichni jsou takoví slušní a ne všichni se za to stydí..

Výsledek obrázku pro mlp cringe paedo
Jesus FUCKING Christ

Well, asi není potřeba zmiňovat, že se ve všech různých fandomech rodí nejnovější fetiše. Inflation, vore, futa, loli, všechno co vás napadne. Ani se mě neptejte, jak jsem na tohle přišla, stačí vám z vyhledávání na tumblru odendat safe mode a jste v pekle.

Byla jsem něžná dívčina (lol), neposkvrněna a pure, a pak jsem zjistila, že je populární slovo clopping. Tak jsem si ho samozřejmě musela ze zvědavosti vygooglit a zjistila, že to je označení fandů My Little Pony pro masturbaci nad obrázky poníků.

Teď už si pro to musíte scroolnout dolů po google searchi, ale tenkrát na mě vyskočili poníci, jak si spolu.. hrají. A bože, proč jim musíte kreslit tak obrovské dicky? Vždyť by je to převážilo a chudák Pinkie Pie by to udělalo druhý pupík.

Obrázek radši nepřidám, je to horší než jakákoliv gore věc, co jsem kdy našla na redditu. Bleh.

U druhé věci, crinklingu, to není zase TAK děsné, ale berte to jako předkrm na hlavní chod, který brzy přijde.

Crinkling je prostě… úchylka na plíny. A užívají si ji hlavně furríci, kreslí si je na svoje postavy a někteří madlads s nimi chodí i na cony.

Výsledek obrázku pro crinkling furry

Crinkling vychází ze slova crinkle, podle zvuku, který tento specifický módní doplněk vydává. Mě připadají lidé, co plenky nosí doma divní, ale dokud si to drží doma, je to v pořádku. Někteří experti se ale za to nestydí a vyráží do ulic a někteří údajně tuto věc dokonce používají i více než jako „oblek“. Bože..

Ale teď náš šampion..

Určitě jste obeznámení s typem bronies, co jsou starší opuštění chlapi, co chodí na večeře se svými plastovými podobami poníků a má je za své přítelkyně. Ano. TEN druh.

Výsledek obrázku pro mlp cringe girlfriend

Už jsem je viděla dělat nejrůznější bizarní věci. Brali si postavičky na maturitní plesy, dávali si je do vztahů na facebooku, dělali si z nich body pillows.. ale tohle?

Toto je postavička Rainbow Dash. Ve sklenici. V nějakém roztoku. Máte 10 sekund na to, abyste ho identifikovali.

Výsledek obrázku pro mlp cum jar

A ano, uhádli jste! Je to sklenice plná spermatu! Kterou jistý individuál nechal přes nějakou dobu omylem na topení, takže se v ní figurka uvařila a zhnědla! Dobrou chuť!


 

Homunculus

Výsledek obrázku pro youtube rabbit hole

Určitě jste někdy skončili stejně. V devět večer si pustíte letsplay na Fortnite a v jednu ráno jste u videa „Jak si udělat realistické emo jizvy“.

Mám to podobné, vždycky si říkám, že se mrknu na Pewdiepie, projedu tumblr a před desátou půjdu spát. But here I am, píšu o půlnoci o ženské, která masturbuje humrem. Snad z toho někdy budu mít i prachy.

To jsem si takhle projížděla videa na Youtubu, nějaké ty dokumenty na načerpání inspirace, ze začátku to bylo celkem nevinné, ale pak jsem narazila na tohle.

Popravdě jsem ani nekoukala na popisek, zajímalo mě, že si někdo vytvořil něco nevídaného, tak jsem na to klikla.

A najednou zjišťuji, že týpek vstřikuje lidské sperma do slepičího vajíčka.

Je to spíše strašně divný, než nechutný. Týpek po nějaké době z vajíčka dostane něco, co vypadá jako enormní hýbající se sopl z nosu 4 letého děcka. Nejvíc mě ale dostalo to, když na něj jeden ze soplů vystříkl něco, co popsal jako „jed“, nacož vykřikl „BLYAT!“ a rozmrdl ho tlustou knihou s azbukou na obale.

Záznam celé obrazovky 20.07.2018 210252.bmp

Záznam celé obrazovky 20.07.2018 210257.bmp

Mé spánkově deprimované já se tomu smálo asi dvě minuty v kuse, i když to bylo sakra nechutný. Zdá se to jako jasný podvod, ale je to sakra realistický. Jak se to hýbe, jak z toho teče krev, když se to rozmázne pod knihou. Nejsou v tom vidět žádné drátky, které by naznačovaly, že je to robot, a tak je to unnerving af.

Navíc experiment pokračuje. Týpek dal jednoho sopla do sklenice s vodou a krmil ho proteiny, ten mu vyrostl a měnil tvary. Znova říkám, že jde skoro jistě o podvod, ale všechno vypadá tak realisticky, pohyby miniaturního oka, které si to malé stvoření vytvořilo, jazýček, který ochutnává vodu okolo, to, jak pumpuje jed…

Tenhle guy ale vypadá ale jako profík, „profík“ s OBROVSKÝMI uvozovkami. Jsou tu totiž i takoví, co si na otevření vajíčka nevezmou nástroje nebo plynovou masku, prostě do vajíčka mrdnou v další chvíli se už dusí.

Prosím nevstřikujte svoje sperma do slepičích vajíček, mám vás na starosti, děkuji ♥


Teratoma

Na tuhle příšernost jsem narazila úplnou náhodou. Už od roku 2012 hraju totiž Binding of Isaac, což je hra protkaná jak křesťanskou a satanistickou symbolikou, tak i internetovými memes a inside jokes, společně se spoustou populárních věcí. Nad touhle hrou jsem strávila celé večery a dovolené, protože každý run je jiný a můžete zkombinovat tolik věcí, prostě toho nikdy nemáte dost 😀

Výsledek obrázku pro binding of isaac art

V téhle hře najdete fakt všechno možné, sebevražednou vestu, na kusy rozřezanou kočku Guppyho, Ježíšovu trnitou korunu, provaz na oběšení, pakt s Ďáblem nebo sado maso bič. Je to masakr.

Pak jsou tu ovšem také bossové, které musíte porazit, od Satana až po nenarozený plod uvnitř vaší matky. Lol.

Jeden z ale více common bossů byla Teratoma, která ve hře vypadá takto:

Výsledek obrázku pro binding of isaac teratoma

Vypadala zajímavě a napadlo mě, že když už měli ve hře „reálné“ fenomény jako Loki nebo 7 smrtelných hříchů, mohla by i tato hromada… čehosi něco být.

Velká chyba.

Dozvěděla jsem se, že teratom je nádor, který vzniká z různých tkání v částech těla, kde by správně neměly být. Abych vám to více přiblížila:

Je to nádor, který často vzniká u žen na vaječnících. Může obsahovat tkáně, které se sem vůbec nehodí, proto v něm lidé našli kupříkladu

vlasy

Výsledek obrázku pro teratoma

zuby

Výsledek obrázku pro ovarian cyst with teeth

kosti a někdy dokonce i oční bulvy.

Nejenže je tohle všechno pěkně nechutné, navíc je to kurevsky děsivé. Nedávno dívce z Japonska vytáhli doktoři z těla dokonce kus malé lebky s vlasy a rostoucí mozek, a to vše bylo součástí teratomy.

Není to tak, že by byla těhotná, teratomy se vyskytují i u mužů. Prostě ve vás začne růst parazytické monstrum, zabere si kus vaše těla a začne růst, zatímco to vůbec nebudete tušit..

Vlasy, zuby, roste a roste, dokud se ve vašem těle nevytvoří zcela cizí osoba..

10 komentářů: „Stuff you should never ever google (3.part)

 1. Budu chvíli dělat, že nejsem tvoje přítelkyně a že si mi o těhlech věcech už neřekla 😀 Je super, že představuješ tyhle věci, protože ačkoliv se to nemusí zdát, je dobré mít povědomí že internet není jen plný typických příspěvků ze sociálních sítí, ale že se tam najde i tohle. Určitě udělej další část, I know you have a lot of stuff you can talk about *wink wink*

  To se mi líbí

 2. Nechci ti kazit radost, ale druhý článek je totální nesmysl, což vám doufám došlo. Opravdu není možné takovéto křížení. Brání tomu odlišný počet chromozomů (u člověka 23 párů, u garnáta pod 10 párů). I kdyby nešlo o křížení, hodně tam nesedí, že humr nakladl vajíčka a ona měla menstruaci, dvě samičky ??? really? Tak jako tak, vajíčka nemohla být oplodněna, a i oplodněná vajíčka by v ní nemohla přežít díky kyselosti prostředí.

  To se mi líbí

   1. V tom máš sice pravdu, ale těch vajíček je kolem 200, a nosí je tak třičtvrtě roku, vajíčka i larvy jsou naprosto závislé na vodě a jsou velmi citlivé na teplotu vody a troufám si říct i pH. Zabíjí je už teplota větší než 25°, tak si představ co s nima udělá teplota lidského těla, jen vlhké prostředí a pH kolem 3-4 oproti 7. Je prostě nesmysl, aby se larvy vylíhly a aby vůbec nějak porostly.

    To se mi líbí

 3. Jsem furry. Ne, rozhodně v tom není nic sexuálního. Prostě jen kreslím svoje OC’s a možná si jednou pořídím fullsuit, se kterým bych chodila na srazy. Každopádně musím říct, že nad těmito věcmi se mi převrací žaludek a znechucuje mě, čeho všeho jsou lidé schopní.
  Jinak jako vždy super příspěvek.

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s