Kritika Creepypast: Jeff the Killer

Dlouho jsem přemýšlela, jestli mám tuhle sérii vůbec začít psát, protože už předem cítím, že se na mě všichni sesypou s tím, že můj vkus na Creepypasty je na prd a že vlastně všechno, co jsem jim vyčetla, je masterpiece.

Hádám tedy, že pokud se bude týkat kritika nějaké vaší oblíbené postavy, nečtěte to 😀

Ne dělám se legraci, nic není vždycky jen černé nebo bílé, i ten nejhorší příběh na světě má v sobě nějakou tu dobrou stránku, ať už jde třeba jen o dobrý úmysl nebo prostě jen to, že měl autor radost z její tvorby.  ❤

(Tedy až na tenhle článek xD)

Taky chci jen upozornit, že tohle je čistě můj názor, co se mě líbí, tak se nemusí líbit vám a naopak, není to univerzální a pokud se vám postava líbí, brát vám to nebudu. Nemusíte se stydět za to, co se vám líbí ^^

(Poslední varování: Článek bude pravděpodobně obsahovat sprostá slova, schovejte se křesťani)


Dneska bych si moc ráda chtěla vzít na paškál naší (bohužel) nehynoucí legendu, vlhký sen každé třináctky, která poslouchá Asking Alexandria, postavu jménem

Jeff the Killer

Výsledek obrázku pro jeff the killer
Jeffa nemám ráda, ale MILUJU TENHLE FANART, ITS SO GOOD

(Pokud jste z nějakého důvodu Jeffa ještě nečetli, přikládám sem jeho příběh, jak v angličtině, tak v češtině.)

Anglický originál / Český překlad

Chtěla jsem popravdě ze začátku napsat o Jeffovi něco pozitivního,  ale po dlouhé době jsem si jeho příběh přečetla znova a zkusila si o něm ještě najít něco navíc a.. oh boy, myslela jsem si, že ho už nemůžu více nenávidět, ale here we go..

Trochu backstory k tomu, jak se vlastně Jeff octl na výslunní Creepypasta scény, nebo spíše, jeho první zmínky před tím, než se z něj stala hvězda.

První zmínka:

Na japonské stránce pya.cc (na které je teď mimochodem jen porno, takže tam PROSÍM nechoďte), kde byly postnuty tyto dvě verze tenkrát ještě neznámého Jeffa

 

 

 

Druhá zmínka:

2. srpna 2007 se Jeffovo „fotka“ objevila v podivném videu, nazvaném NNN臨時放送, které je well.. nevím, připomíná mi to ty „kryptická“ videa, kde jsou použity různé děsivé obrázky pro spooks, a které jsou pak hozeny na Youtube s tím, že je někdo našel na Dark webu.

 

 

Třetí zmínka:

Uživatel fóra na Newgrounds postnul 14. srpna 2008 obrázek Jeffa, s tím, že je „Hodnej týpek“. Později vysvětloval, že je to jeho vyphotoshopovaná fotka, ale lidé se přiklánějí k jiné verzi, o které si ale popovídáme později…

Hi, I'm killerjeff 8/14/08 by killerjeff (Updated 8/16/08) I'm a nice guy.

Čtvrtá a nejdůležitější zmínka:

3. října 2008 postnul na youtube Sesseur svojí vlastní interpretaci Jeff the Killera, jeho originální příběh, který během dalších 8 let nasbíral skoro milion shlédnutí, ale video bylo smazáno. „Naštěstí“ pro nás existuje Creepypasta wiki, která si příběh uschovala.

A přesně tady všechno začalo.

Výsledek obrázku pro jeff the killer jane the killer

Z nějakého důvodu tento příběh internet uchvátil. Tak moc, že je nyní znám úplně všude, byly na něj udělány tuny fanartu a fanfikcí a samozřejmě se jím také inspirovaly také jiné příběhy.

Nejznámějším rip offem Jeffa je Jane the Killer, která… well, jediná její vlastnost je to, že je Jeffovo rivalkou. A moc nechápu, proč si vůbec říká the Killer, nikoho nezabila, jen si nasadila bílou masku a řekla si, že Jeffa jednou rozškube. To je všechno, čím Jane je, lacinou kopírkou, která se na Jeffovi přiživuje.

A z nějakého důvodu ten fakt, že jsou rivalové, lidi inspiroval k tomu, aby je lidi seshipovali. Bleh.

Výsledek obrázku pro deviantart jeff the killer
Fanart od Vika01

A pak je tady samozřejmě Liu, Jeffův bratr, který z nějakého důvodu vstal z mrtvých poté, co ho Jeff ubodal. Doprdele, vždyť je to přímo na konci Jeffovo příběhu. Nikoho to nezajímá? Okay..

Popravdě jsem Liuovo příběh jen tak rychle poslechla na Youtubu při mytí nádobí, což většinou nedělám, protože si ráda Creepypasty vychutnám sama, ale k tomuhle kusu odpadu nemám žádný respekt. A fakt to za to nestálo, věřte mi..

Výsledek obrázku pro homicidal liu
Fanart od Kamik91

Ale teď zpátky k Jeffovi.

Největším problémem, co se jeho příběhu, a toho, co k němu později bylo připsáno týče, je jeho realističnost.

Kupříkladu ti tři kluci, co ho šikanovali. Kluci se někdy poperou, děti se šikanují, je to smutný, ale děje se to. Ale kruci, jak se přešlo z pouličních bitek k tomu, že má u sebe 12ti letý kluk nůž? Nežijou v Detroitu, ale v nějaké americké idylické prdeli, kde se najednou zjeví tři malí puberťáci, co jen tak normálně vyhrožují nožem?

Proč by se v hlavách těhle děcek vyklubal nápad s tím, že kluka, kterého sotva znají, připraví o ksicht na dětské párty? Že mu polijou hlavu vodkou a zapálí ho? Jak vůbec věděli, že tam Jeff bude? Je to oslava 4 letého kluka.

Jo a víte co je zajímavý? V příběhu je přímo napsané, že se začali všichni koukat na Jeffa. Jak děcka, tak rodiče. Proč mu nikdo kurva nepomohl? Proč nikdo IHNED nezakročil? Bylo to pár gangsta děcek versus dospělí lidé!

A co Jeffovo rodiče? Naprostí ignoranti. Jejich syn šel do vazby? Nezajímá je to. Nesnaží se ho bránit, neprojevují žádný zájem o to, aby se případ více prořešil, protože koho by sakra napadlo, že by normální (alespoň se tak vyjímá) malý kluk najednou popadl nůž, PRVNÍ DEN V NOVÉM SOUSEDSTVÍ, a snažil se jím ohrožovat lidi okolo sebe.

Fajn, ne každá máma nebo táta by dostal cenu za nejlepšího rodiče roku, ale když jediná rozumná věc, která je napadne při pohledu na jejich poblázněného syna, je to, že ho zastřelí, well..

A popravdě? Jeff je příšerně udělaná postava. 

Když se utváří postava, která má být centrem příběhu, potřebuje mít vykreslenou nějakou hloubku, potřebuje k věcem, které dělá, nějaké motivy, opodstatnění. Ale tohle je příběh zabijáka Jeffa, tady se realističnosti nedostaneme.

Jeffovi je třináct let. Víte jak vypadají třináctiletí kluci?

Související obrázek

V dalších příbězích je popsáno, jak je to psychopat, který zabíjí lidi na počkání. Stále nechápu, jak dokáže 13ti letý kluk take downout dospělé lidi, ale prej mu nadpřirozenou sílu dodává adrenalin. Ano, adrenalin vás dokáže nabít energií, ale neudělá z vás Schwarzeneggera. Takhle to nefunguje, ano?

Jedeme dál. Proč když si Jeff sundá v nemocnici obvazy, má čistě bílou, vyhlazenou pleť?

Vysvětlení se nám nedostane, pouze ten fakt, že mu byla spálena kůže na obličeji. Ale to vypadá naprosto jinak, chápu, že musí příběh odpovídat děsivému obrázku, podle kterého byl udělán, ale dají se udělat i jiné varianty. Třeba Jane the Killer nosí masku, nebo by mu byla prosteticky dodělaná část obličeje, chápete mě ne? Není jinak žádný rozumný způsob, jak vysvětlit Jeffovu bílou tvář, spáleniny na obličeji vypadají zhruba takto:

Výsledek obrázku pro burn victim face

Jeffova reakce je přesně to, co se dá od klišé creepypasty čekat. Mrdne mu. Začne se smát s tím, že to k němu pasuje.

„V pořádku? Nikdy jsem se necítil tak šťastný. Ha ha ha ha haaaaaaaaaaaa.
Podívej se na mě. Tahle tvář se ke mně perfektně hodí.“
Nemohl se přestat smát. Pohladil svou tvář. Pohlédl opět do zrcadla.
Co to způsobilo? No, možná si vzpomenete,
když Jeff a Randy bojovali, něco v Jeffovi prasklo.
Jeho rozum praskl. Teď byl ponechán, jako bláznivý stroj na zabíjení,
ale to jeho rodiče ještě nevěděli.

Celá ta záležitost s tím, že Jeffovi šibne je jakoby udělaná příliš rychle a příliš nerealisticky. Na začátku příběhu má „divný pocit“, který se ale dá vysvětlit jako spousta věcí. Je mu třináct, nevyzná se ani sám v sobě, možná má jen hlad, nebo se mu postavil, do hlavy chlapů nevidíte.

Ale myslím si, že se dá poznat psychopatické chování od stojáka.

A co je to s tím, jak začne zabíjet? Vím, že je šikana hnusná věc, viděla jsem to na vlastní oči a bohužel i zažila, ale z něčeho takového vám nepřeskočí do takové míry, aby jste šli vraždit.

Poznamená vás to na celý život, dřív či později to i vy sami začnete vnímat. Přestanete věřit lidem, upadnete do deprese nebo apatie, možná se projeví i úzkost. Není to nic hezkého. A podobné věci se mohou projevit i u lidí, u kterých se objeví zdravotní potíže. Ať už je to rakovina, nebo i ty popáleniny po celém obličeji, tihle lidé mají dvě možnosti: buď upadnout do deprese a jen čekat, až je to celé položí na lopatky, nebo zkusí nasadit pozitivní mindset a bojovat s tím.

Jeff je melodramatická čubka.

Když dorazí z nemocnice domů, začnou se mu v hlavě rodit naprosto nelogické kraviny. Co kdybych si vyřezal úsměv? Bude to úplně k ničemu a budu vypadat jako hyena, ale bude to cool. Budu jako Joker. A když už jsem u toho, co si spálit oční víčka? Výtečný nápad, 10 z 10.

Zaprvé. Vůbec do sebe řezat bolí jako kráva. Vzpomeňte si na ten okamžik, kdy jste se při loupání brambor řízli do prstu. Pálí to, nepříjemně pulzuje, krev vám ušpiní oblečení a vysílá to do celé ruky ošklivé ledové „šipky“. I taková malá nehoda dokáže pořádně zabolet.

A tenhle s prominutím čurák si začne dobrovolně kuchat do ksichtu. Nejenže to, obzvlášť v oblasti obličeje, bolí jako prase, ale zadělává si takhle i na infekci. A ztratí u toho spoustu krve, což může vést k malátnosti a mdlobám, v případě vykrvácení i smrti. Takže si netipuju, že by hned poté dokázal zabít oba své rodiče a bratra, navíc když má spálená oční víčka (to může vést k již zmíněné infekci a také slepotě, když bude oko příliš dlouho bez hydratování).

A bože. Řekněte mi PROČ zabil svoji rodinu? Připadalo by mi logické, kdyby šel po krku těm třem malým zmetkům, kteří z něj tohle udělali, ale ne, ten debil zabije svoje rodiče a bratra. Rodiče, kteří mu nic neudělali a BRATRA, který na sebe vzal jeho zločin.

PROČ?

JAKÝ MÁ MOTIV?

Výsledek obrázku pro jeff the killer and liu
Fanart od Ashiva-K-I

A pak se ten čurák vydá zabíjet další lidi, pravděpodobně aby v sobě srovnal teenagerské hormony. Fakt nepochopím, proč musel do svého vražedného rejdění zatáhnout i nevinné lidi. Ale to je asi pro efekt, že ano?

Teď jsme ale koukali do detailů. Uděláme pár kroků dozadu a podíváme se na příběh jako celkový výtvor. Pokud jde o creepypastu, neudávají se nějaká složitá pravidla. Natáhněte si ji klidně na 20 stran, nebo může mít 2 věty. Může se zabývat celým světem, nebo jedním jediným jedincem.

Ale jsou tu přece jenom dvě pravidla: creepypasta musí být děsivá a realistická. A pokud vám dělá problém to zkombinovat, většinou stačí, aby to bylo alespoň děsivé.

Bohužel Jeff the Killer nesplňuje ani jeden požadavek.

Za jeden jediný děsivý kus téhle creepypasty by se dala považovat doprovodná fotka bílého obličeje, mrtvých očí a šíleného úsměvu. Vidět tohle někde za oknem, tak se na místě poseru, to vám garantuju. Ale ten příběh? Nechává mě to chladnou.

Vsadím se, že kdyby vám nikdo neřekl, že má být Jeff známá postava creepypasty, přečtení jeho příběhu by jste do konce dne vytlačili z hlavy a už si na to nevzpomněli. Nezanechává v mysli žádné výrazné stopy, postavy nejsou zajímavé, jejich činy nejsou opodstatněné a děj nedává smysl. Je to jako číst něco, co vám vyjede z generátoru zápletek.

(Ano, dokonce existuje generátor na motivy na creepypastu a jak tak koukám, je dosti uvěřitelné, že zde byl stvořen Jeff the Killer)

 

 

 

Opravdu nechápu, odkud se vzalo tolik lásky pro tak špatný příběh. Chápu, lidi taky milují třeba 50 odstínů šedi, ale tam je alespoň zajímavé téma sexu, ale tady akorát rupne v kouli teenagerovi.

Fanynky si z Jeffa upatlaly vlastního boha a samotná Jeffova persona si začala na internetu žít vlastním životem. A že zkusila spoustu věcí!

Jedna z nejhorších věcí, která z Jeffovo armády fanynek vzešla, je ship s jeho vlastním, nyní mrtvým, bratrem (incest je cool, že jo?), ale také s člověkem, který ho šikanoval! Který mu vyhrožoval nožem a spálil celý obličej, protože tam je přece chemie! Ve skutečnosti se žerou a chtějí si navzájem dostat do kalhot.

Je mi z lidí zle.

Výsledek obrázku pro jeff the killer vs randy

To už není vina autora Jeffa, ale komunity. Pravda je, že ve fandomu se toho hodně podělalo. Z původního Jeffa, 13ti letého kluka s popáleným ksichtem, se stal 18+ model s břišáky tak tvrdými, že na nich můžete strouhat eidam.

Výsledek obrázku pro jeff the killer is stupid
Pretty much

Nechápu fascinaci se sériovými vrahy. I mean, chápu když vás zajímají motivy za jejich činy a jejich psychologie, ale když se vám mezi nohama utvoří vodopád z představy toho, že po boku vraha rozřezáváte lidská těla a pak si žijete jako šťastný páreček, musíte už tušit, že je něco špatně. (Článek o komunitě takových lidí ZDE)

Jedna z věcí, která mě na Jeffovo existenci ale sere nejvíce, je pravda o tom, odkud vlastně vzešel.

Je spousta teorií o tom, jak byla jeho slavná tvář vyslána na internet, ale vygooglete si to a jako nejvíce pravděpodobná verze se objeví ta s Katy Robinsovou. Že ji neznáte? Samozřejmě že ne.

Související obrázek

Na tomto postu se jistá dívka zmiňuje o tom, že našla svoji sestru v pokoji, jak brečí. Když se jí zeptala na důvod svého smutku, řekla jí, že dala na stránku jménem „4chan.org“ svoji fotku a lidi si z ní dělali srandu a photoshopovali ji do různých kreatur.

Dalšího dne se zabila.

Je mi fuk, jestli je to pravda, nebo jen nějaký výmysl (podle mě je to ale pretty real, vím přece jenom, co všechno se na 4chanu událo.) Pointou je to, že byl takový příšerný zjev Jeff the Killer založen na příběhu o šikanované dívce, která nakonec spáchala sebevraždu.

Ten fakt, že žije nadále jen v podobě psychopatického malého kluka, po kterém fanynky vzdychají, je naprosto otřesný. Tato dívka si mohla projít ve škole peklem a chtěla najít útěchu na internetu, ale bylo to pro ní pravděpodobně jako poslední hřebík do rakve.

Bolest, kterou člověk zažívá, když je odmítnutý společností, je neskutečná. A příběh Jeffa měl být o šikaně, ale uchopil toto téma asi tak dobře jako 13 reasons why téma mentálních poruch. Prostě to nefunguje, a pokud někdo soucítí s Jeffovo postavou, tak je velká pravděpodobnost, že si šikanou neprošel. To je prostě fakt.

Tenhle příběh se mi hnusí.

Rotten to the Core by kawacy
Fanart od kawacy

Tak to bychom měli Jeffa! Řekněte mi, jakou creepypastu bych měla zkritizovat v dalším díle, klidně těch jmen vysolte i víc!

Budu moc ráda za každý komentář! ♥

17 komentářů: „Kritika Creepypast: Jeff the Killer

 1. Super nápad na článek. Tady je alespoň vidět, že ne každá známá věc je dobrá. Je škoda že zrovna Jeff pro většinu lidí znamená to, co by mělo reprezentovat creepypasty. Mám pár kamarádů, kteří kvůli podobným věcem jako jsou Jeff a jeho fanynky považují creepypasty za pure cringe, což je škoda. Docela by mě zajímal tvůj názor na Nanožka a Ponožek, jestli to bereš jako creepypastu. Jinak máš super tvorbu a doufám že budeš pokračovat :).

  To se mi líbí

 2. Úžasný článek, ostatně jako vždycky! ^^ To o té šikanované dívce mě šokovalo a jestli je to pravda, je to opravdu hodně zvrhlé.
  Nápady pro další kritiku? Sally, Clockwork, Ticcy Toby, Zero a Judge Angels. ><

  To se mi líbí

 3. Well, tak pro začátek u nějakých částí jsem se opravdu od srdce zasmál a to se mi na netu často neděje (když tak přemýšlím tak ani in real life) když jsem poprvé přečetl Jeffa…no byl to pro mě začátek creepy pasty takže jsem to nějak bral jako základ, jelikož nemusím moc horory tak tohle bylo pro mě ideální, mám rád tajemné příběhy, kde nečekáte co se stane, takže když jsem četl Jeffa, vůbec jsem nečekal co se děje, ovšem vůbec jsem se nebál ikdyž jsem čekal, že budu (nyní když znám i jiné creepy pasty vím, že je to jen odpad, ale tehdy jsem to tak nebral xD)
  No jak jsi psala, kdyby to bylo bráno dle realističnosti tak by tu museli běhat desetitíce 13ti letých co jim přeskočilo a vraždili (jak víme tak to takhle rozhodně není, sám jsem byl šikanován…ano sice jsem kdysi vyhrožoval, že se stanu nájemným vrahem a všechny je zabiju, no nicméně realita je taková, že za těch asi 12 let jsem se nájemným vrahem nestal a pomalu se bojím i vyjít ven mezi lidmi, strašně těžko si někdo u mě získá důvěru a i potom plochybuji zda mě za zády nepomlouvá)
  No ohledně fan girls sice neznám, žádnou co by přímo žrala Jeffa, ale je pravda, že jsem chodil s jednou co 13ti letou (bylo mi 16 nemyslete si zase jo? xD) no nicméně taky moc jela creepy pasty a byla na tom asi zle, protože mi říkala (moc jsem tomu nevěřil, nicméně bral jsem to jako, že to může být být s malou šancí pravda) ale prý měla tři osobnosti, které se v ní střídali, že na ni navzájem mluví v hlavě atd. prostě psycho, jak jsi psala o těch fangirls tak jsi mi ji připomněla, takže jsem usoudil, že nebude jediná taková…
  (jinak Jackie mohla by jsi mě ujistit zda si to čteš a zda tě to vůbec zajímá to číst? Rád se tady vždycky na konci týdne vypíšu, což jsi možná poznala můj nick, tak jen jestli to čteš a zajímá tě to nebo to jen píšu zbytečně, zahlcuji ti s tím komenty a štvu tě tím XD)
  Ještě bych se chtěl zeptat jaký máš názor na creepy pastu: Dům bez konce?

  To se mi líbí

  1. Oh to co ta holčina měla zní jako DID. Celkem častá porucha, i když o tom většina lidí ani neví. Je taky velmi složitá, doporučuji se podívat na yt na kanál DissociaDID. Není to něco co by mělo být psycho, ty lidi za to nemůžou. Je to porucha jako každá jiná.

   To se mi líbí

 4. Áno, tento Jeff z roku 2011 je vskutku hrozný. ._. Pôvodným autorom by mal byť Sesseur, ale welp, klame nás v tom, že je to jeho photoshop (naozaj neverím, že spravil ten photoshop z jeho fotky, kde mal nasadenú bielu masku z latexu. To tvrdí on xD).
  Prepáč, ak si tu teraz spravím reklamu, ale písala som článok o Jeffovi, kde je vypísaný aj jeho pôvod a tak keby ťa to náááhodou zaujímalo: http://forgotten-place.blog.cz/1808/jeff-the-killer-original-2008
  Hej a ten príbeh o Katy Robinson je hoax. V skutočnosti samovraždu nespáchala a teraz žije spolu s jej manželom a deťmi. ^^
  Super článok, teškám sa na ďaľší. ❤

  To se mi líbí

 5. Heh, to jsem já, ta z facebooku… :’D
  Můj názor už jsem napsala tam, ale ještě něco napíšu tady, pro úplnost…
  Já si Jeffa přečetla až po těch cca třech letech v cp fandomu (i když, dá se mluvit o fandomu, když o mně nikdo nevěděl a cp jsem měla jenom pro pobavení a trochu pro mráz na zádech? :D). Vůbec toho nelituju, moje první creepypasta byla o Gravity Falls, protože jako třináctiletá jsem objevila Illumináty a to pro mě bylo fakt něco, doteď čtu občas konspirační teorie— Ale to odbočuju. Prostě, na Jeffa jsem narazila až jako poměrně ostřílená a upřímně – nebavilo mě to. Myslím, že jsem přečetla prvních pár vět a pak konec, protože jsem usínala. A to u příběhů, které beru hlavně jako odpuzovač spánku, asi moc dobrý není.
  No nic, tak jsem se vykecala. Snad nevadí, že takhle otravuju všude… 😀

  To se mi líbí

 6. bože, ty tvoje hlášky :’DD
  díky za tenhle článek, nad jeffem jsem se zamýšlela už dřív a hrozně věcí mě na něm štvalo, a ty jsi to vlastně tak hezky shrnula a řekla vše co bylo třeba
  jinak se sérií pokračuj! je hrozně super to číst od tebe. na příště bys mohla ticcy tobyho nebo slandermana, tam je podle mě taky dost věcí co vytknout 🙂

  To se mi líbí

 7. Ke creepypastě jsem se dostala, když mi bylo 12-13 let, což bylo asi moje nejhorší období za můj osmnáctiletý život (prozatím). A právě Jeff byl moje asi třetí přečtená creepypasta a byla jsem z ní hodně pos… vystrašená, jenže po čase jsem se i já „zamilovala“ and damn jak já bych se teď vypleskala 😀 a ty fanfikce Jeff x Reader, v jedné byla čtenářka dcera Athény, měla křídla, myslím, že se uměla proměňovat na pumu xDDD Hold, já vždycky najdu „zlato“

  To se mi líbí

 8. Musím uznat, že Jeff mě nijak moc nevyděsil, ale byla to přece jen má 1. creepypasta a tak k ní mám docela dobrý vztah. Kdybych měla něco navrhnout, asi bych dala Zero, ta má v příběhu zcela určitě nějaké ty mezery, ale řadí se asi mezi moje nejoblíbenější creepypasty, docela by mě teda zajímal tvůj názor na ni.
  Což mi připomíná, jaká je podle tebe nejlepší creepypasta?

  To se mi líbí

 9. Byla bych moc ráda za Clockwork nebo Homicidal Liu. Když jsem začala s creepypastami, myslela jsem si, že Jeff je hodně děsivej a co potom Jane! Proto, když jsem slyšela o Homicidal Liu a Clockwork jako dalších tkzv. značek creepypast, nemohla jsem se dočkat, až to přečtu. Ale byl to odpad (hlavně Clockwork, to je taková Mary sue…)

  To se mi líbí

 10. Hah..máš strašně zasněný názory , 😀 Neber to zle , jen já vím přesně očem jeff je , a souhlasím některé časti jsou dost nereálně , ale znám to vnímaní , když mi bylo 13 šikanovali mě a braly namě taky nuž , a ve čtrnácti jsem se šel léčit za vraždu a pokus o vraždu těch šmejdu. Ano sebepožkozovaní bolí , ale to je snad učel né ? A když někdo je ve stavu Jeffovi
  ,,Psychozy,, tak nějakou bolest necítí , uděla cokoliv aby dostal nebo udělal co chce .
  Poznal jsem spoustu opravdu nemocných Schyzofreniku a Vrahu , a stačí kruček aby člověk zabil i nejbližší osobu . Je to protebe asi hodně nerealistický a nechceš to mu věřit ,
  Ale život neni krásný , a pokud se dítě vyzná ,zabije bez problemu i dospělýho .
  Taky jsem to zažil.

  Já jsem jen díky chuti a fantazii a chuti která se projevovala ,,Divnými Pocity,,
  které jsem neznal , probodal srdce své přítelkyni , na Valentýna .

  bylo mi pár týdnů teprve 14 .
  nenávist k sama sobě , …
  bolest v sobě …
  chlad kolem sebe…

  RIP Ellie

  Valenteen The Killer

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s